#PRU15: Senarai lengkap calon Parlimen



Kuala Lumpur: Berikut adalah senarai calon yang akan bertanding bagi kerusi Parlimen pada Pilihan Raya Umum ke-15 (PRU-15).

Seramai 945 calon bertanding di 222 kawasan Parlimen.

P.001: PADANG BESAR πŸ”₯
1. Datuk Rushdan Rusmi (PN-PAS)
2. Ko Chu Liang (Warisan)
3. Datuk Zahidi Zainul Abidin (Bebas/IND)
4. Datuk Zahida Zarik Khan (BN-UMNO)
5. Mohamad Saad @ Yahya (PH-Amanah)

P.002: KANGAR πŸ”₯
1. Zakri Hassan (PN-Bersatu)
2. Datuk Fathul Bari Mat Jahya (BN-UMNO)
3. Rohimi Shapiee (Warisan)
4. Noor Amin Ahmad (PH-PKR)
5. Nur Sulaiman Zolkapli (Pejuang)

P.003: ARAU πŸ”₯
1. Fathin Amelina Fazlie (PH-PKR)
2. Datuk Seri Dr Shahidan Kassim (PN-Calon Langsung/Direct Candidate)
3. Datuk Rozabil Abd Rahman (BN-UMNO)

P.004: LANGKAWI πŸ”₯
1. Datuk Abd Kadir Sainudin (Bebas/IND)
2. Datuk Mohd Suhaimi Abdullah (PN-Bersatu)
3. Tun Dr Mahathir Mohamad (Pejuang)
4. Datuk Armishah Siraj (BN-UMNO)
5. Zabidi Yahya (PH-Amanah)


P.005: JERLUN πŸ”₯
1. Dr Abd Ghani Ahmad (PN-PAS)
2. Datuk Seri Mukhriz Tun Dr Mahathir (Pejuang)
3. Dr Mohamed Fadzil Mohd Ali (PH-PKR)
4. Datuk Othman Aziz (BN-UMNO)

P.006: KUBANG PASU
1. Datuk Ku Abd Rahman Ku Ismail(PN-Bersatu)
2. Mohd Aizuddin Ariffin (PH-PKR)
3. Datuk Amiruddin Hamzah (Pejuang)
4. Datuk Hasmuni Hassan (BN-UMNO)

P.007: PADANG TERAP πŸ”₯
1. Razali Lebai Salleh (Pejuang)
2. Datuk Seri Mahdzir Khalid (BN-UMNO)
3. Muaz Abdullah (PH-Amanah)
4. Nurul Amin Hamid (PN-PAS)

P.008: POKOK SENA πŸ”₯
1. Noraini Md Salleh (Warisan)
2. Datuk Ahmad Saad@Yahaya (PN-PAS)
3. Noran Zamini Jamaluddin (BN-UMNO)
4. Datuk Mahfuz Omar (PH-Amanah)

P.009: ALOR SETAR
1. Datuk Mohamad Nuhairi Rahmat (Pejuang)
2. Afnan Hamimi Taib Azamuddin (PN-PAS)
3. Fadzil Hanafi (Warisan)
4. Simon Ooi Tze Min (PH-PKR)
5. Nordin Yunus (Bebas/IND)
6. Sofan Feroza Md Yusup (Bebas/IND)
7. Tan Chee Hiong (BN-MCA)


P.010: KUALA KEDAH πŸ”₯
1. Dr Azman Ismail (PH-PKR)
2. Syed Araniri Syed Ahmad (Warisan)
3. Ulya Aqamah Husamudin (Pejuang)
4. Dr Ahmad Fakhruddin Fakhrurazi (PN-PAS)
5. Datuk Dr Mashitah Ibrahim (BN-UMNO)

P.011: PENDANG
1. Datuk Awang Hashim (PN-PAS)
2. Datuk Zulkifly Mohamad (PH-PKR)
3. Abdul Rashid Yob (Pejuang-Gagasan Bangsa)
4. Datuk Suraya Yaacob (BN-UMNO)

P.012: JERAI πŸ”₯
1. Zulhazmi Shariff (PH-DAP)
2. Datuk Seri Jamil Khir Baharom (BN-UMNO)
3. Sabri Azit (PN-PAS)
4. Datuk Nizam Mahshar (Pejuang-Gagasan Bangsa)

P.013: SIK
1. Maizatulakmam Othman @ Ibrahim (BN-UMNO)
2. Datuk Latipah Md Yatim (PH-Amanah)
3. Ahmad Tarmizi Sulaiman (PN-PAS)

P.014: MERBOK
1. Khairul Anuar Ahmad (Warisan)
2. Datuk Shaiful Hazizy Zainol Abidin (BN-UMNO)
3. Nor Azrina Surip (PH-PKR)
4. Mohd Nazri Abu Hassan (PN-Bersatu)
5. Datuk Mohamed Mosin Abdul Razak (Pejuang-IMAN)


P.015: SUNGAI PETANI πŸ”₯
1. Dr Mohammed Taufiq Johari (PH-PKR)
2. Tan Chow Kang @ Tan Joon Long (PRM)
3. Datuk Marzuki Yahya (Pejuang)
4. Dr Robert Ling Kui Ee (PN-Bersatu)
5. Datuk Shahanim Mohamad Yusoff (BN-UMNO)

P.016 BALING πŸ”₯
1. Datuk Abdul Azeez Abdul Rahim (BN)
2. Cikgu Johari Abdullah (PH)
3. Lt Kol (B) Basir Ab Rahman (PEJUANG)
4. Ustaz Hassan Saad (PN)

P.017: PADANG SERAI
1. Hamzah Abd Rahman (Pejuang-Putra)
2. M. Karupaiya (PH-PKR)
3. Datuk C. Sivaraj (BN-MIC)
4. Datuk Azman Nasrudin (PN-Bersatu)
5. Mohd Bakhri Hashim (Warisan)
6. Sreanandha Rao (Bebas/IND)

P.018 KULIM BANDAR BAHARU
1. Datuk Seri Saifuddin Nasution Ismail (PH)
2. Cikgu Roslan Hashim (PN)
3. Mohd Yusrizal Yusoff (PEJUANG)4. Datuk Muhar Hussain (BN)


P.019: TUMPAT πŸ”₯
1. Khairul Azuan Kamarrudin(Warisan)
2. Datuk Mumtaz Md Nawi(PAS)
3. Che Muhammad Asemari Che Ali(Putra)
4. Wan Mohd Johari Wan Omar(PH-Amanah)
5. Datuk Che Abdullah Mat Nawi(BN-Calon Langsung)

P.020: PENGKALAN CHEPA πŸ”₯
1. Mohamad Redzuan Razali(Bebas/IND)
2. Nik Faizah Nik Othman(PH-Amanah)
3. Wan Ahmad Nasri Wan Ismail(Putra-Pejuang)
4. Datuk Ahmad Marzuk Shaary(PAS)
5. Dr Mohd Hafiezulniezam Mohd Hasdin(BN-UMNO)

P.021: KOTA BHARU πŸ”₯
1. Datuk Seri Takiyuddin Hassan(PAS)
2. Dr Hafidzah Mustakim(PH-Amanah)
3. Datuk Seri Rosmadi Ismail(BN-UMNO)
4. Andy Tan @ Awang(PRM)
5. Datuk Dr Che Musa Che Omar(Putra)
6. Izat Bukhary(Bebas)

P.022: PASIR MAS πŸ”₯
1. Datuk Husam Musa(PH-Amanah)
2. Ahmad Fadhli Shaary(PAS)
3. Datuk Ab Ghani Harun(BN-UMNO)
4. Nasrul Ali Hasan Abdul Latif(Putra)

P.023: RANTAU PANJANG
1. Datuk Dr Ibrahim Ali(Putra)
2. Datuk Siti Zailah Mohd Yusoff(PAS)
3. Mohd Zain Ismail(PRM)
4. Zulkarnain Yusoff(BN-UMNO)
5. Wan Shah Jihan Wan Din(PH-Amanah)


P.024: KUBANG KERIAN πŸ”₯
1. Dr Wan Ahmad Kamil Wan Abdullah(PH-Amanah)
2. Mohamad Rizal Razali(Putra-Pejuang)
3. Datuk Nurul Amal Mohd Fauzi(BN-UMNO)
4. Datuk Seri Tuan Ibrahim Tuan Man(PAS)

P.025: BACHOK
1. Mohd Syahir Che Sulaiman(PAS)
2. Nor Azmiza Mamat(PH-PKR)
3. Mohd Zulkifli Zakaria(Bebas/IND)
4. Kamarul Azam Osman(Putra)
5. Datuk Mohd Zain Yasim(BN-UMNO)

P.026: KETEREH πŸ”₯
1. Rahimi L Muhamud(PH-PKR)
2. Marzuani Ardila Ariffin(BN-UMNO)
3. Mejar Jen (B) Datuk Khlir Mohd Nor(PAS-Bersatu)
4. Hanif Ibrahim(Putra)

P.027: TANAH MERAH πŸ”₯
1. Bakri @ Mohd Bakri Mustapha(BN-UMNO)
2. Mohamad Suparadi Md Noor(PH-PKR)
3. Mohd Nasir Abdullah(Putra)
4. Nik Sapeia Nik Yusof(Bebas/IND)
5. Datuk Seri Ikmal Hisyam Abdul Aziz(PAS-Bersatu)

P.028: PASIR PUTEH πŸ”₯
1. Kapten (B) Wan Marzudi Wan Omar(Putra-Pejuang)
2. Datuk Zawawi Othman(BN-UMNO)
3. Muhammad Husain(PH-Amanah)
4. Datuk Dr Nik Muhammad Zawawi Salleh(PAS)


P.029: MACHANG πŸ”₯
1. Datuk Ahmad Jazlan Yaakub(BN)
2. Mejar (B) Muhamad Seman (PUTRA)
3. Wan Ahmad Fayhsal Wan Ahmad Kamal (PAS)
4.Rosli Allani S Abdull Kadir (PH)

P.030: JELI
1. Dr Muhammad Daud(Putra)
2. Zahari Kechik(PAS-Bersatu)
3. Norwahida Patuan(BN-UMNO)
4. Md Radzi Wahab(PH-Amanah)

P.031: KUALA KRAI
1. Abdul Latiff Abdul Rahman(PAS)
2. Datuk Mohamed Zulkepli Omar(BN-UMNO)
3. Norashikin Che Omar(Putra-Pejuang)
4. Mohd Hisyamuddin Ghazali(PH-Amanah)

P.032: GUA MUSANG πŸ”₯
1. Tengku Razaleigh Hamzah(BN-UMNO)
2. Datuk Mohd Azizi Abu Naim(PAS-Bersatu)
3. Dr Samsu Adabi Mamat(Putra-Pejuang)
4. Asharun Uji(PH-PKR)

P.033: BESUT
1. Datuk Che Mohamad Zulkifly Jusoh(PAS)
2. Datuk Wan Nazari Wan Jusoh(Pejuang)
3. Abd Rahman @ Abd Aziz Abas(PH-Amanah)
4. Datuk Nawi Mohamad(BN-UMNO)


P.034: SETIU
1. Abdul Rahman Mat Yasin(BN-UMNO)
2. Shaharizukirnain Abd Kadir(PAS)
3. Mohamad Ngah(PH-PKR)
4. Wan Adnan Wan Ali(Pejuang)

P.035: KUALA NERUS πŸ”₯
1. Datuk Dr Alias Razak(PAS)
2. Datuk Dr Mohd Khairuddin Aman RazaliBN-Calon Langsung/Direct Candidate
3. Azaha Wahid(Pejuang-Putra)
4. Datuk Seri Suhaimi Hashim(PH-Amanah

P.036: KUALA TERENGGANU πŸ”₯
1. Datuk Dr Alias Razak(PAS)
2. Datuk Dr Mohd Khairuddin Aman RazaliBN-Calon Langsung/Direct Candidate
3. Azaha Wahid(Pejuang-Putra)
4. Datuk Seri Suhaimi Hashim(PH-Amanah)

P.037: MARANG πŸ”₯
1. Tan Sri Abdul Hadi Awang(PAS)
2. Jasmira Othman(BN-UMNO)
3. Zarawi Sulong(Pejuang-Putra)
4. Azhar Ab Shukur(PH-Amanah)

P.038: HULU TERENGGANU πŸ”₯
1. Datuk Rozi Mamat(BN-UMNO)
2. Mohd Khadri Abdullah(Pejuang-Putra)
3. Datuk Rosol Wahid(PAS-Bersatu)
4. Alias Ismail(PH-PKR)


P.039: DUNGUN
1. Ghazali Ismail(Bebas/IND)
2. Noraisah Hasan(Pejuang)
3. Mohasdjone @ Mohd Johari Mohamad(PH-PKR)
4. Nurhisam Johari(BN-UMNO)
5. Wan Hassan Mohd Ramli(PAS)

P.040: KEMAMAN πŸ”₯
1. Rosli Ab Ghani (Pejuang)
2. Che Alias Hamid(PAS)
3. Datuk Seri Ahmad Said(BN-UMNO)
4. Hasuni Sudin(PH-PKR)

P041 KEPALA BATAS πŸ”₯
1. Dr Siti Mastura Mohamad (PN)
2. Datuk Seri Reezal Merican Naina Merican (BN)
3. Danial Abdul Majed (PH+MUDA)

P.042 TASEK GELUGOR πŸ”₯
1. Datuk Wan Saiful Wan Jan (PN)
2. Muhammad Yusoff Mohd Noor (BN)
3. Abdul Halim Sher Jung (GTA)
4. Razak Ridzuan (PH)5. Mohd Akmal Azhar (WARISAN)

P.043: BAGAN πŸ”₯
1. Dr Tan Chuan Hong(BN-MCA)
2. Lim Guan Eng(PH-DAP)
3. Oh Teik Choon(PN-Bersatu)
4. Mohammed Hafiz Mohamed Abu Bakar(Pejuang-IMAN)


P.044: PERMATANG PAUH πŸ”₯
1. Datuk Mohd Zaidi Mohd Said (BN-UMNO)
2. Muhammad Fawwaz Mohamad Jan(PN-PAS)
3. Mohd Nasir Othman(Pejuang-Putra)
4. Nurul Izzah Anwar(PH-PKR)

P.045: BUKIT MERTAJAM
1. Sim Chee Keong(PH-DAP)
2. Tan Yang Pang (BN-MCA)
3. Koh Tien Yew(PN-PAS)

P.046: BATU KAWAN
1. Lee Ah Leong(PRM)
2. Chow Kon Yeow(PH-DAP)
3. Datuk Tan Lee Huat (BN-MCA)
4. Wong Chia Zhen(PN-Gerakan)
5. Ong Chin Wen(Warisan)

P.047: NIBONG TEBAL
1. Fadhlina Sidek(PH-PKR)
2. Datuk Dr Mansor Othman(PN-Bersatu)
3. Datuk Seri Thanenthiran Ramankutty(BN-MMSP)
4. Goh Kheng Huat(Bebas/IND)

P.048: BUKIT BENDERA
1. Syerleena Abdul Rashid(PH-DAP)
2. Teh Yee Cheu(PRM)
3. Hng Chee Wey(PN-Gerakan)
4. Huan Xin Yun(BN-PCM)
5. Razalif Mohamad Zain(Bebas/IND)


P.049: TANJONG
1. Lim Hui Ying(PH-DAP)
2. Tan Kim Nee(BN-MCA)
3. H'ng Khoon Leng(PN-Gerakan)

P.050: JELUTONG πŸ”₯
1. Sanisvara Nethaji Rayer Rajaji(PH-DAP)
2. Datuk Baljit Singh Jigiri Singh(PN-Gerakan)
3. Koh Swee Yong(PRM)
4. Mohamed Yacoob Mohamed Noor(Bebas/IND)
5. Datuk Loganathan Thoraisamy(BN-IPF)
6. Lim Huat Poh(Warisan)

P.051: BUKIT GELUGOR πŸ”₯
1. Thinagaranabhan Padmanabhan(PN-Bersatu)
2. Ramkarpal Singh Karpal Singh(PH-DAP)
3. Wong Chin Chong(BN-MCA)

P.052: BAYAN BARU
1. Saw Yee Fung(BN-MCA)
2. Ooi Chuan Aun(Warisan)
3. Ravinder Singh Mall Singh (PRM)
4. Kan Chee Yuen(Bebas/IND)
5. Sim Tze Tzin(PH-PKR)
6. Oh Tong Keong(PN-Gerakan)

P.053: BALIK PULAU
1. Datuk Shah Headan Ayoob Shah(BN-UMNO)
2. Datuk Muhammad Bakhtiar Wan Chik(PH-PKR)
3. Datuk Seri Johnny Ch'ng Ewe Gee (Bebas/IND)
4. Muhammad Harris Idaham Abdul Rashid(PN-Bersatu)
5. Datuk Seri Sabaruddin Ahmad(Bebas/IND)
6. Fazli Mohammad(Pejuang)


P.054: GERIK πŸ”₯
1. Datuk Dr Asyraf Wajdi Dusuki (BN-UMNO)
2. Fathul Huzir Ayob (PN-Bersatu)
3. Ahmad Tarmizi Mohd Jam (PH-DAP)

P.055 LENGGONG πŸ”₯
1. Datuk Seri Dr Shamsul Anuar Nasarah (BN-UMNO)
2. Jurey Latiff Mohd Rosli (PH-PKR)
3. Muhamad Rif'aat Razman (PN-PAS)

P.056: LARUT πŸ”₯
1. Auzaie Fadzlan Shahidi (Pejuang-Berjasa)
2. Zolkharnain Abidin (PH-Amanah)
3. Mohd Shafiq Fhadly Mahmud (BN-UMNO)
4. Datuk Seri Hamzah Zainudin (PN-Bersatu)

P.057: PARIT BUNTAR πŸ”₯
1. Datuk Seri Dr Mujahid Yusuf Rawa (PH-Amanah)
2. Imran Mohd Yusof (BN-UMNO)
3. Rohijas Md Sharif (Pejuang)
4. Mohd Misbahul Munir Masduki (PN-PAS)

P.058: BAGAN SERAI πŸ”₯
1. Datuk Idris Ahmad (PN-PAS)
2. Ahmad Luqman Ahmad Yahaya (Pejuang)
3. Zul Helmi Ghazali (BN-UMNO)
4. Siti Aishah Shaik Ismail (PH-PKR)


P.059: BUKIT GANTANG
1. Datuk Syed Abu Hussin Hafiz Syed Abdul Fasal (PN-Bersatu)
2. Mohd Shukri Mohd Yusoff (Pejuang)
3. Fakharuldin Mohd Hashim (PH-Amanah)
4. Mohammad Sollehin Mohamad Tajie (BN-UMNO)

P.060: TAIPING
1. Neow Choo Seong(BN-MCA)
2. M. Mohganan (Bebas/IND)
3. Wong Kah Woh(PH-DAP)
4. Datuk See Tean Seng(PN-Gerakan)
5. Dr A. Rama Moorthy @ Steven Ram(Bebas/IND)
6. Leow Thye Yih(Bebas/IND)

P.061: PADANG RENGAS
1. Kapten Azahari Hasan(PN-Bersatu)
2. Datuk Mohd Arrif Abdul Majid(BN-UMNO)
3. Muhammad Kamil Abdul Munim(PH-PKR)

P.062 SUNGAI SIPUT
1. R. Indrani (Bebas/IND)
2. Baharudin Kamarudin (Bebas/IND)
3. Tan Sri S.A. Vigneswaran (BN-MIC)
4. S. Kesavan (PH-PKR)
5. Ahmad Fauzi Mohd Jaafar (Pejuang)
6. N. Rajah (Bebas/IND)
7. Datuk Seri G. Irudianathan (PN-Bersatu)

P.063: TAMBUN πŸ”₯
1. Datuk Seri Anwar Ibrahim (PH-PKR)
2. Datuk Aminuddin Md Hanafiah (BN-UMNO)
3. Abdul Rahim Tahir (Pejuang-Calon Langsung/Direct Candidate)
4. Datuk Seri Ahmad Faizal Azumu (PN-Bersatu)


P.064: IPOH TIMOR
1. Nor Afzainizam Salleh (PN-BERSATU)
2. Ng Kai Cheong (BN-MCA)
3. Lee Chuan How (PH)

P.065: IPOH BARAT
1. Low Guo Nan (BN-MCA)
2. M. Kulasegaran (PH-DAP)
3. Chek Kwong Weng (PN-Gerakan)
4. Tan Sri M. Kayveas (Bebas-IND)

P.066: BATU GAJAH
1. Teoh Chin Chong (BN-MCA)
2. V. Sivakumar (PH-DAP)
3. Woo Cheong Yuen (PN-Gerakan)

P.067: KUALA KANGSAR
1. Datuk Iskandar Dzulkarnain Abdul Khalid(PN-Bersatu)
2. Datuk Maslin Sham Razman(BN-UMNO)
3. Yusmalia Mohamad Yusof(Pejuang)
4. Ahmad Termizi Ramli(PH-Amanah)

P.068: BERUAS
1. Datuk Ngeh Koo Ham(PH-DAP)
2. Ong Kean Sing(PN-Gerakan)
3. Ding Siew Chee(BN-MCA)


P.069: PARIT
1. Muhammad Ismi Mat Taib (PN-PAS)
2. Nurthaqaffah Nordin (PH-Amanah)
3. Datuk Mohd Nizar Zakaria (BN-UMNO)
4. Faizol Fadzli Mohamed (Pejuang)

P.070: KAMPAR
1. Datuk Lee Chee Leong (BN-MCA)
2. Wong Oi Foon (PN-Gerakan)
3. Chong Zhemin (PH-DAP)
4. Leong Cheok Lung (Warisan)

P.071: GOPENG
1. Muhammad Farhan Abdul Rahim (PN-Bersatu)
2. Ting Zhao Song (BN-MCA)
3. Tan Kar Hing (PH-DAP)
4. G. Balachandran (Warisan)

P.072: TAPAH
1.K Saraswathy ( PH)
2.Datuk Muhammad Yadzan Mohammad (PN)
3.Mohamed Akbar Sherrif Ali Yasin ( WARISAN)
4.Datuk M Sarawanan (BN)
5.M Kathiravan ( Bebas - Simbol Kunci)
6.Mior Nor Haidir Suhaimi (GTA)

P.073: PASIR SALAK πŸ”₯
1. Khairul Azwan Harun (BN-UMNO)
2. Nik Omar Nik Abdul Aziz (PH-PKR)
3. Jamaluddin Yahya (PN-PAS)
4. Zairol Hizam Zakaria (Pejuang-Putra)


P.074: LUMUT πŸ”₯
1. Datuk Seri Dr Zambry Abd Kadir (BN-UMNO)
2. Datuk Dr Mohd Hatta Md Ramli (PH-Amanah)
3. Komander (B) Nordin Ahmad Ismail (PN-Bersatu)
4. Mohd Isnin Ismail @ Ibrahim Khan (Warisan)
5. Mazlan Abdul Ghani (Pejuang)

P.075 BAGAN DATUK πŸ”₯
1. Dr Muhammad Faiz Na'aman (PN-Bersatu)
2. Mohamed Tawfik Tun Dr Ismail (Bebas/IND)
3. Datuk Seri Shamsul Iskandar Mohd Akin (PH-PKR)
4. Datuk Seri Ahmad Zahid Hamidi (BN-UMNO)

P.076 TELUK INTAN πŸ”₯
1. Zainol Fadzi Paharudin (PN-BERSATU)
2. Amir Khusyairi Mohamad Tanusi (PEJUANG)
3. Murugiah Thopasamy (BN-MIC)
4. Nga Kor Ming (PH)

P.077 TANJONG MALIM
1. Datuk Nolee Ashilin Mohammed Radzi (PN-BERSATU)
2. Chang Lih Kang (PH-PKR)
3. Amir Hamzah Abdul Rajak (PEJUANG-IMAN)
4. Mah Hang Soon (BN-MCA)
5. Jamaluddin Mohd Radzi (Bebas)
6. Izzat Johari (Bebas)

P.078: CAMERON HIGHLANDS πŸ”₯
1. Ramli Mohd Nor (BN UMNO)
2. Abdul Rasid Bin MohamedAli (PN-BERSATU)
3. Chiong Yoke Kong (PH-DAP)


P.079: LIPIS
1. Datuk Mohamad Shahrum Osman(PN-Bersatu)
2. Aishaton Abu Bakar(Pejuang)
3. Tengku Zulpuri Shah Raja Puji(PH-DAP)
4. Datuk Seri Abdul Rahman Mohamad(BN-UMNO)

P.080: RAUB
1. Chow Yu Hui(PH-DAP)
2. Norkhairul Anuar Mohamed Nor(Pejuang)
3. Datuk Chong Sin Woon(BN-MCA)
4. Datuk Mohd Fakrunizam Ibrahim(PN-Bersatu)

P.081: JERANTUT
1. Datuk Dr Hassan Basri Awang Mat Dahan(PH-PKR)
2. Datuk Mohd Zukarmi Abu Bakar(BN-UMNO)
3. Khairil Nizam Khirudin(PN-PAS)

P.082: INDERA MAHKOTA πŸ”₯
1. Dr Mohamad Nor Sundari(Pejuang-Berjasa)
2. Datuk Seri Saifuddin Abdullah(PN-Bersatu)
3. Zuraidi Ismail(PH-PKR)
4. Datuk Quek Tai Seong(BN-MCA)

P.083: KUANTAN πŸ”₯
1. Datuk Ab Hamid Mohd Nazahar(BN-UMNO)
2. Fuziah Salleh(PH-PKR)
3. Wan Razali Wan Nor(PN-PAS)
4. Anuar Mohd Tajuddin(Pejuang)


P.084: PAYA BESAR
1. Aireroshairi Roslan(PN-PAS)
2. Rosminahar Mohd Amin(Pejuang)
3. Ahmad Azam Mohamad Salleh(PH-Amanah)
4. Datuk Mohd Shahar Abdullah(BN-UMNO)

P.085: PEKAN πŸ”₯
1. Datuk Seri Sh Mohmed Puzi Sh Ali(BN-UMNO)
2. Mohd Naim Zainal Abidin(PH-PKR)
3. Tengku Zainul Hisham Tengku Hussin(Bebas/IND)
4. Mohammad Radhi Abdul Razak(Pejuang)
5. Mohd Fadhil Noor Abdul Karim(PN-PAS)

P.086: MARAN
1. Muhamad Hafiz Ishak(Bebas/IND)
2. Datuk Seri Shahaniza Shamsuddin(BN-UMNO)
3. Datuk Seri Dr Ismail Abd Muttalib(PN-PAS)
4. Ahmad Shuhor Awang(PH-Amanah)

P.087: KUALA KRAU
1. Datuk Seri Dr Ismail Mohamed Said(BN-UMNO)
2. Kamal Ashaari(PN-PAS)
3. Juhari Osman(PH-Amanah)
4. Datuk Dr Shahruddin Mohamed Salleh(Pejuang)

P.088: TEMERLOH
1. Datuk Seri Mohd Sharkar Shamsudin(BN-UMNO)
2. Salamiah Mohd Nor(PN-PAS)
3. Mohd Hasbie Muda(PH-Amanah)
4. Aminuddin Yahaya(Pejuang-Gagasan Bangsa)


P.089: BENTONG πŸ”₯
1. Mohd Khalil Abdul Hamid(Bebas/IND)
2. Young Syefura Othman(PH-DAP)
3. Tan Sri Liow Tiong Lai(BN-MCA)
4. Datuk Roslan Hassan(PN-Bersatu)
5. Wong Tack(Bebas/IND)

P.090: BERA πŸ”₯
1. Asmawi Harun(PN-Bersatu)
2. Datuk Seri Ismail Sabri Yaakob(BN-UMNO)
3. Abas Awang(PH-PKR)

P.091: ROMPIN
1. Hamizi Hussain(Bebas/IND)
2. Datuk Seri Hasan Arifin(BN-UMNO)
3. Datuk Abdul Khalib Abdullah(PN-Bersatu)
4. Erman Shah Jaios(PH-PKR)

P.092: SABAK BERNAM
1. Idris Md Yusof(Pejuang-Gagasan Bangsa)
2. Datuk Dr Abd Rahman Bakri(BN-UMNO)
3. Kalam Salan(PN-Bersatu)
4. Shamsul Ma'arif Ismail(PH-Amanah)

P.093: SUNGAI BESAR πŸ”₯
1. Datuk Seri Jamal Md Yunos(BN-UMNO)
2. Asmawar Samat @ Samad(Pejuang-Putra)
3. Datuk Muslimin Yahaya(PN-Bersatu)
4. Saipolyazan Mat Yusop(PH-PKR)

kk

P.094: HULU SELANGOR
1. Azlinda Baroni (Bebas/IND)
2. Datuk T. Mohan (BN-MIC)
3. Harumaini Omar (Pejuang)
4. Dr. N. Sathia Prakash (PH-PKR)
5. Haniza Talha (PBM)
6. Mohd Hasnizan Harun (PN-PAS)

P095 PARLIMEN TANJONG KARANG πŸ”₯
1. Azlan Sani Zawawi (PEJUANG)
2. Mohd Rosni Mastol (Bebas)3. Kapten (B) Datuk Dr Zulkafperi Hanafi (PN)
4. Siti Rahayu Baharin (PH+MUDA)
5. Datuk Habibah Mohd Yusof (BN)

P.096: KUALA SELANGOR πŸ”₯
1. Tengku Datuk Seri Zafrul Tengku Abdul Aziz(BN-UMNO)
2. Mohd Shaid Rosli(Pejuang)
3. Datuk Seri Dr Dzulkefly Ahmad(PH-Amanah)
4. Mohd Noor Mohd Sahar(PN-PAS)

P.097: SELAYANG
1. Datuk Abdul Rashid Asari(PN-Bersatu)
2. Chan Wun Hoong(BN-MCA)
3. Sallehudin Amiruddin(Pejuang)
4. Muhammad Zaki Omar (Bebas/IND)
5. William Leong Jee Keen(PH-PKR)

P.098: GOMBAK πŸ”₯
1. Datuk Seri Mohamed Azmin Ali(PN-Bersatu)
2. Datuk Seri Amirudin Shari(PH-PKR)
3. Datuk Dr Aziz Jamaludin Mhd Tahir(Pejuang-Putra)
4. Zulkifli Ahmad(Bebas/IND)
5. Datuk Megat Zulkarnain Omardin(BN-UMNO)


P.099: AMPANG πŸ”₯
1. Rodziah Ismail(PH-PKR)
2. Ivone Low Yi Wen(BN-MCA)
3. M Raveendran(Bebas/IND)
4. Datuk Zuraida Kamaruddin(PBM)
5. Dr Nurul Ashikin Mabahwi(Pejuang)
6. Lai Wai Chong(Warisan)
7. Sasha Lyna Abdul Latif(PN-Bersatu)
8. Muhammad Shafiq Izwan Mohd Yunos(Bebas/IND)
9. Tan Hua Meng(Bebas/IND)

P.100: PANDAN πŸ”₯
1. Rafizi Ramli(PH-PKR)
2. Tan Sri Ong Tee Keat(Warisan)
3. Muhammad Farique Zubir Albakri(PN-PAS)
4. Nadia Hanafiah(Pejuang-Gagasan Bangsa)
5. Datuk Leong Kok Wee(BN-MCA)

P.101: HULU LANGAT
1. Mohd Sany Hamzan(PH-Amanah)
2. Datuk Markiman Kobiran(Pejuang)
3. Abdul Rahman Jaafar(Warisan)
4. Datuk Johan Abd Aziz(BN-UMNO)
5. Mohamed Noortheen Ahamed Mustafa(Bebas/IND)
6. Datuk Dr Mohd Radzi Abd Latif(PN-Bersatu)

P.102: BANGI
1. Muhammad Nazrul Hakim Md Nazir(PN-PAS)
2. Jamal Hisham Hashim(Bebas/IND)
3. Datuk Hoh Hee Lee(BN-MCA)
4. Muhammad Fauzi Hasim(Bebas/IND)
5. M. Suthan (Bebas/IND)
6. Chee Chee Meng(PRM)
7. Syahredzan Johan(PH-DAP)
8. Annuar Salleh(Pejuang-Berjasa)

P.103: PUCHONG πŸ”₯
1. Yeo Bee Yin(PH-DAP)
2. Kuan Chee Heng(Bebas/IND)
3. Datuk Seri Syed Ibrahim Kader(BN-KIMMA)
4. Chew Jyh Gang(PN-Gerakan)


P.104: SUBANG
1. Ang Hiang Ni(PN-Gerakan)
2. Dr Kow Cheong Wei(BN-MCA)
3. Wong Chen(PH-PKR)

P.105: PETALING JAYA πŸ”₯
1. Datuk Mohamad Ezam Mohd Nor(PRM)
2. K.J. John Joan Kuruvilla(Bebas/IND)
3. Chew Hian Tat(BN-MCA)
4. Mazween Mokhtar(Pejuang-Gagasan Bangsa)
5. Theng Book (PN-Bersatu)
6. Lee Chean Chung(PH-PKR)

P.106: DAMANSARA πŸ”₯
1. Gobind Singh Deo(PH-DAP)
1. Lim Si Ching(PN-Gerakan)
2. Tan Gim Tuan(BN-MCA)

P.107: SUNGAI BULOH πŸ”₯
1. Ahmad Jufliz Faiza (PRM)
2. Mohd Akmal Mohd Yusoff (Pejuang)
3. Nurhaslida Basri (Bebas/IND)
4. Khairy Jamaluddin (BN-UMNO)
5. Syed Abdul Razak Syed Long Alsagoff (Bebas/IND)
6. Datuk R. Ramanan (PH-PKR)
7. Mohd Ghazali Md Hamin (PN-PAS)

P.108: SHAH ALAM πŸ”₯
1. Azli Yusof (PH)
2. Muhammad Rafique Rashid Ali (GTA)
3. Hizatul Isham Abdul Jalil (BN)
4. Dr Afif Bahardin (PN)


P.109: KAPAR πŸ”₯
1. Muhammad Noor Azman @ Noor Hizam(BN-UMNO)
2. Daroyah Alwi(PBM)
3. Mohd Pathan Hussin(Pejuang-Berjasa)
4. Dr. Halimah Ali(PN-PAS)
5. Rahim Awang(Warisan)
6. VP Sevelinggam (Bebas/IND)
7. Datuk Abdullah Sani Abdul Hamid(PH-PKR)

P.110: KLANG πŸ”₯
1. P. Jaya Chandran(PN-Bersatu)
2. Mohd Hedrhin Ramli(Bebas/IND)
3. Tee Hooi Ling(BN-MCA)
4. Loo Cheng Wee(Warisan)
5. S. Chandrasegar(PRM)
6. V Ganabatirau(PH-DAP)
7. JR Deepak Jaikishan(Bebas/IND)

P.111: KOTA RAJA πŸ”₯
1. Fahmi Bazlan Muda(Pejuang-Berjasa)
2. Mohamed Diah Baharun(PN-PAS)
3. K. Kumar(Bebas/IND)
4. D. Kajendran(BN-MIC)
5. Mohamad Sabu(PH-Amanah)
6. P Raveetharan(Bebas/IND)
7. Sarah Afiqah Zainol Arif(PRM)
8. S Surendhar(Bebas/IND)

P.112: KUALA LANGAT
1. Zanariah Jumhuri(Bebas/IND)
2. Datuk M. Mohana(BN-MIC)
3. Ridzuan Abdullah(Pejuang-Gagasan Bangsa)
4. Datuk Dr Ahmad Yunus Hairi(PN-PAS)
5. M. Ganeskumar (PRM)
6. G. Manivanan(PH-PKR)

P.113: SEPANG πŸ”₯
1. Mohd Syahrul Amri Mat Sari(Bebas/IND)
2. Datin Che Asmah Ibrahim (Pejuang)
3. Mohd Daud Leong Abdullah(PUR)
4. Raj Munni @ Aiman Athirah Sabu(PH-Amanah)
5. M Muneswaran(Bebas/IND)
6. Datuk Seri Rina Mohd Harun(PN-Bersatu)
7. Anuar Basiran(BN-UMNO)
8. R Nageswaran (PRM)

P.114: KEPONG
1. Phaang Jing Fatt(PN-Gerakan)
2. Young Shang Yi(Warisan)
3. Yap Zheng Hoe(BN-MCA)
4. Lim Lip Eng(PH-DAP)
5. Yee Poh Ping(Bebas/IND)


P.115: BATU πŸ”₯
1. Siti Kasim(Bebas/IND)
2. Tian Chua(Bebas/IND)
3. P Prabakaran(PH-PKR)
4. Zulkifli Fattah(Bebas/IND)
5. Too Gao Lan(Bebas/IND)
6. Wan Azliana Wan Adnan (Pejuang)
7. Azhar Yahya (PN-PAS)
8. Naganathan Pillai(Warisan)
9. A Kohilan Pillay(BN-MIC)
10. Nur Fathiah Syazwana @ Cleo(Bebas/IND)

P.116: WANGSA MAJU
1. Zahir Hassan(PH-PKR)
2. Wee Choo Keong(Warisan)
3. Datuk Seri Dr Mohd Shafei Abdullah(BN-UMNO)
4. Raveentheran Suntheralingam (Bebas/IND)
5. Nuridah Mohd Salleh(PN-PAS)
6. Norzaila Arifin(Pejuang-Putra)

P.117: SEGAMBUT
1. V. Prabagaran(PN-Gerakan)
2. Datuk Daniel Ling Sia Chin(BN-MCA)
3. Hannah Yeoh(PH-DAP)

P.118 SETIAWANGSA πŸ”₯
1. Nik Nazmi Nik Ahmad (PH)
2. Bibi Sunita Sakandar Khan (PEJUANG )
3. Izudin Ishak (BN)
4. Lim Yen Tiong (BEBAS)
5. Mior Rosli Mior Mohd Jaafar (BEBAS)
6. Nurul Fadzilah Kamaluddin (PN)

P.119 TITIWANGSA πŸ”₯
1. Datuk Seri Johari Abdul Ghani (BN)
2. Khalid Abdul Samad (PH)
3. Dr Rosni Adam (PN)
4. Datuk Seri Khairuddin Abu Hassan (GTA)


P.120: BUKIT BINTANG
1.Chen Win Keong(PN-Bersatu)
2.Fong Kui Lun(PH-DAP)
3.Tan Teik Peng(BN-MCA)

P.121: LEMBAH PANTAI πŸ”₯
1.Noor Asmah Mohd Razalli(Pejuang-Putra)
2. Fauzi Abu Bakar(PN-PAS)
3.Ahmad Fahmi Mohamed Fadzil(PH-PKR)
4. Datuk Ramlan Shahean @ Askolani(BN-UMNO)

P.122: SEPUTEH πŸ”₯
1. Lee Kah Hing(BN-MCA)
2. Alan Wong Yee Yeng(PN-Gerakan)
3. Lian Choy Ling(Bebas/IND)
4. Teresa Kok Suh Sim(PH-DAP)
5. Lee Wai Hong(Bebas/IND)

P.123: CHERAS πŸ”₯
1. Tan Kok Wai(PN-DAP)
2. Chong Yew Chuan(BN-MCA)
3. Chin Yoke Kheng(PN-Bersatu)

P.124: BANDAR TUN RAZAK πŸ”₯
1. Datin Seri Dr Wan Azizah Wan Ismail(PH-PKR)
2. Datuk Chew Yin Keen(BN-MCA)
3. Datuk Kamarudin Jaffar(PN-Bersatu)


P.125 PUTRAJAYA πŸ”₯
1. Datuk Seri Tengku Adnan Tengku Mansor (BN)
2. Datuk Dr Mohd Radzi Md Jidin (PN)
3. Dr Noraishah Mydin Abd Aziz ( PH)
4. Mohd Rosli Ramli (GTA)

P.126: JELEBU
1. Ahmad Fakri Abu Samah(Pejuang-Putra)
2. Datuk Seri Jalaludin Alias(BN-UMNO)
3. Datuk Zulkefly Mohamad Omar(PH-Amanah)
4. Zaharuddin Baba Samion(PN-Bersatu)

P.127: JEMPOL
1. Muhammad Noraffendy Mohd Salleh(PN-Bersatu)
2. Mohd Khalid Mohd Yunus(Pejuang-Putra)
3. Datuk Shamsulkahar Mohd Deli(BN-UMNO)
4. Norwani Ahmat(PH-Amanah)

P.128: SEREMBAN πŸ”₯
1. Anthony Loke Siew Fook(PH-DAP)
2. Izzat Lesly(BEBAS)
3. Felica Wong (BN-MCA)
4. Mohamad Jani Ismail(Pejuang)
5. Mohd Fadli Che Me(PN-PAS)

P.129: KUALA PILAH
1. Kamarulzaman Kamdias (Pejuang)
2. Datuk Eddin Syazlee Shith (PN)
3. Datuk Azman Idris (Warisan)
4. Nor Azman Mohamad (PH)5. Datuk Adnan Abu Hassan (BN)


P.130: RASAH πŸ”₯
1. Ng Kian Nam(BN-MCA)
2. Datuk Choong Vee Hing(PN-Gerakan)
3. Cha Kee Chin(PH-DAP)

P.131: REMBAU πŸ”₯
1. Mohd Nazree Mohd Yunus(PN-Bersatu)
2. Datuk Seri Mohamad Hasan (BN-UMNO)
3. Jufitri Joha(PH-PKR)
4. S. Tinagaran(PSM)
5. Ramly Awalluddin(Pejuang)

P.132 PORT DICKSON πŸ”₯
1. Datuk Seri Aminuddin Harun (PH)
2. Datuk P Kamalanathan (BN)
3. Rafiei Mustapha (PN)
4. Ahmad Idham Ahmad Nadzri (GTA)

P.133: TAMPIN
1. Datuk Mohd Isam Mohd Isa(BN-UMNO)
2. Zamani Ibrahim(Pejuang-Berjasa)
3. Abdul Halim Abu Bakar (PN-PAS)
4. Muhammad Faiz Fadzil(PH-Amanah)

P.134: MASJID TANAH1
. Abdul Hakim Abdul Wahid (BN-UMNO)
2. Datuk Mas Ermieyati Samsudin(PN-Bersatu)
3. Mutalib Uthman (MUDA)
4. Handrawirawan Abu Bakar (Pejuang)


P.135: ALOR GAJAH πŸ”₯
1. Shahril Sufian Hamdan(BN-UMNO)
2. Adly Zahari(PH-Amanah)
3. Datuk Seri Mohd Redzuan Md Yusof(PN-Bersatu)
4. Muhammad Nazriq Abdul Rahman(Pejuang-Berjasa)

P.136: TANGGA BATU
1. Ghazali Abu(Pejuang-Putra)
2. Shahril Mahmood(Bebas/IND)
3. Dr Rusnah Aluai(PH-PKR)
4. Bakri Jamaluddin(PN-PAS)
5. Datuk Lim Ban Hong(BN-MCA)

P.137: HANG TUAH JAYA πŸ”₯
1. Adam Adli Abd Halim(PH-PKR)
2. Sheikh Ikhzan Sheikh Salleh(Pejuang)
3. Datuk Mohd Ridhwan Mohd Ali(BN-UMNO)
4. Mohd Azrudin Md Idris(PN-Bersatu)

P.138: KOTA MELAKA
1. Khoo Poay Tiong(PH-DAP)
2. Kon Qi Yao(BN-MCA)
3. Suhaime Borhan Hing(PN-Gerakan)
4. Dato' Dr. Norazlanshah Hazali (Bebas/IND)

P.139: JASIN
1. Datuk Harun Mohamed(PH-Amanah)
2. Datuk Roslan Ahmad(BN-UMNO)
3. Mohd Daud Nasir(Pejuang-Calon Langsung/Direct Candidate)
4. Zulkifli Ismail(PN-PAS)


P.140: SEGAMAT
1. Syed Hairoul Faizey Syed Ali(Pejuang-Putra)
2. Tan Sri M. Ramasamy (BN-MIC)
3. R. Yuneswaran(PH-PKR)
4. P. Poobalan (PN-Bersatu)

P.141: SEKIJANG
1. Md Salleheen Mohamad(BN-UMNO)
2. Uzzair Ismail (PN-Bersatu)
3. Dr Mohd Zohar Ahmad(Warisan)
4. Dr Zaliha Mustafa(PH-PKR)
5. Mohd Saiful Faizal Abd Halim(Pejuang-Putra)

P.142: LABIS
1. Alvin Chang Teck Kiam(PN-Bersatu)
2. Pang Hok Liong(PH-DAP)
3. Datuk Chua Tee Yong(BN-MCA)

P.143 PAGOH πŸ”₯
1. Tan Sri Muhyiddin Yassin (PN)
2. Datuk Seri Razali Ibrahim (BN)
3. Iskandar Shah (PH)

P.144: LEDANG
1. Syed Ibrahim Syed Noh(PH-PKR)
2. Zainal Bahrom A. Kadir(Bebas/IND)
3. Yunus Mustakim(Bebas/IND)
4. Rafidah Ridwan(Pejuang)
5. Datuk Hamim Samuri(BN-UMNO)
6. Zaidi Abd Majid (PN-Bersatu)


P.145: BAKRI
1. RS CHELVA (PN)
2. CHRIS LEE CHING YONG (BN)
3. TAN HONG PIN (PH)
4. HARON JAFFAR (BEBAS

P.146: MUAR πŸ”₯
1. Mohd Helmy Abd Latif(BN-UMNO)
2. Abdullah Husin (PN-PAS)
3. Syed Saddiq Syed Abdul Rahman (MUDA)

P.147: PARIT SULONG πŸ”₯
1. Datuk Seri Noraini Ahmad(BN-UMNO)
2. Dr Abdul Karim Deraman(PN-PAS)
3. Mohd Faizal Dolah (PH-Amanah)

P.148 AYER HITAM πŸ”₯
1. Datuk Seri Dr Wee Ka Siong (BN)
2. Sheikh Umar Baghrib Ali (PH)
3. Muhammad Syafiq A Aziz (PN)

P.149: SRI GADING
1. Aminolhuda Hassan(PH-Amanah)
2. Zanariyah Abdul Hamid(PN-PAS)
3. Datuk Mohd Lassim Burhan(BN-UMNO)
4. Mahdzir Ibrahim(Pejuang)


P.150: BATU PAHAT πŸ”₯
1. Onn Abu Bakar (PH-PKR)
2. Zahari Osman@Othman(PRM)
3. Ishak@Mohd Farid Siraj(BN-UMNO)
4. Nizam Bashir Abdul Kariem Bashir(Pejuang)
5. Datuk Mohd Rashid Hasnon(PN-Bersatu)

P.151 SIMPANG RENGGAM πŸ”₯
1. Dr Maszlee Malik (PH)
2. Datuk Seri Hasni Mohamad (BN)
3. Kamal Kusmin (GTA)4. Mohd Fazrul Kamat (PN)

P.152: KLUANG
1. Gan Ping Shou @ Gan Ping Sieu(BN-MCA)
2. Wong Shu Qi (PH-DAP)
3. U. Ramendran (Bebas/IND)
4. Dzulkarnain Alias(PN-Bersatu)

P153 SEMBRONG πŸ”₯
1. Datuk Seri Hishammuddin Hussein (BN)
2. Hasni Abas (PH)
3. Aziz Ismail (PN)

P.154: MERSING
1. Fatin Zulaikha Zaidi (PH-DAP)
2. Ismail Don(Bebas/IND)
3. Muhammad Islahuddin Abas(PN-Bersatu)
4. Nurfatimah Ibrahim(Pejuang)
5. Datuk Abdul Latif Bandi(BN-UMNO)


P.155: TENGGARA
1. Manndzri Nasib(BN-UMNO)
2. M Azhar Palal(Pejuang-Putra)
3. Lt Kol (B) Mohd Nazari Mokhtar (PN-PAS)
4. Zuraidah Zainab Mohd Zain(PH-PKR)

P.156: KOTA TINGGI πŸ”₯
1. Datuk Seri Mohamed Khaled Nordin(BN-UMNO)
2. Mohamad Ridhwan Rasman (PN-Bersatu)
3. Onn Jaafar(PH-Amanah)

P.157: PENGERANG πŸ”₯
1. Fairulnizar Rahmat(PN-Bersatu)
2. Datuk Seri Azalina Othman Said(BN-UMNO)
3. Datuk Seri Che Zakaria Mohd Salleh (PH-Amanah)

P.158: TEBRAU
1. Jimmy Puah Wee Tse (PH)
2. Mohamad Isa Mohamad Basir (PN)
3. Nicole Wong Siaw Ting (BN)

P159 PASIR GUDANG
1. Noor Azleen Ambrose (BN)
2. Hassan Abdul Karim (PH)
3. Mohammad Raffi Beran (PEJUANG)
4. Mohamad Farid Abdul Razak (PN)


P.160: JOHOR BAHRU
1. Johan Arifin Mohd Ropi(BN-UMNO)
2. Mohd Mohtaj Yacob(PN-Bersatu)
3. Mohd Akhiri Mahmood(Pejuang)
4. Akmal Nasrullah Mohd Nasir(PH-PKR)

P161 PULAI πŸ”₯
1. Datuk Nur Jazlan Mohamed (BN)
2. Loh Kah Yong (PN)
3. Datuk Seri Salahuddin Ayub (PH)

P.162: ISKANDAR PUTERI πŸ”₯
1. Tan Nam Cha (PN-Bersatu)
2. Datuk Jason Teoh Sew Hock (BN-MCA)
3. Liew Chin Tong(PH-DAP)

P.163: KULAI
1. Chua Jian Boon (BN)
2. Teo Nie Ching (PH)
3. Datuk Tan Chin Hock (PN)

P.164: PONTIAN πŸ”₯
1. Datuk Isa Ab Hamid(PN-Bersatu)
2. Datuk Seri Ahmad Maslan(BN-UMNO)
3. Shazwan Zdainal Abidin(PH-DAP)
4. Jamaluddin Mohamad(Pejuang)


P.165: TANJUNG PIAI πŸ”₯
1. Najwah Halimah Ab Alim(PN-Bersatu)
1. Datuk Seri Dr Wee Jeck Seng (BN-MCA)
3. Lim Wei Jiet (MUDA)

P.166: LABUAN
1. Datuk Seri Ramle Mat Daly(Pejuang-Putra)
2. Datuk Suhaili Abd Rahman(PN-Bersatu)
3. Datuk Bashir Alias(BN-UMNO)
4. Datuk Dr Ramli Tahir(PH-Amanah)
5. Datuk Rozman Isli(Warisan)
6. Dayang Rusimah @ Raynie Mohd Din(PBM)

P.167: KUDAT
1. Datuk Seri Ruddy Awah(GRS-Bersatu)
2. Nur Alya Humaira Usun Abdullah(Pejuang)
3. Rashid Harun(Warisan)
4. Verdon Bahanda(Bebas/IND)
5. Thonny Chee(PH-PKR)

P.168: KOTA MARUDU
1. Mohd Azmi Zulkiflee(Pejuang)
2. Shahrizal Denci(MUDA)
3. Norman Tulang(Bebas/IND)
4. Datuk Jilid Kuminding(Warisan)
5. Datuk Seri Dr Maximus Ongkili(GRS-PBS)
6. Datuk Wetrom Bahanda(KDM)

P169 KOTA BELUD
1. Datuk Seri Abdul Rahman Dahlan (BN)
2. Isnaraissah Munirah Majilis (WARISAN)
3. Madeli @ Modily Bangali (PH)


P.170: TUARAN
1. Datuk Seri Madius Tangau(PH-UPKO)
2. Boby Lewat(Bebas/IND)
3. Noortaip Suhaili @ Sualee(Bebas/IND)
4. Jo-Anna Sue Henly Rampas(Warisan)
5. Muminin Norbinsha(Pejuang)
6. Datuk Joniston Bangkuai(GRS-PBS)

P.171: SEPANGGAR
1. Datuk Mohd Azis Jamman(Warisan)
2. Datuk Yakub Khan(BN-UMNO)
3. Yusof Kunchang(Pejuang)
4. Mustapha Sakmud(PH-PKR)
5. Jumardie Lukman(KDM)

P.172: KOTA KINABALU
1. Yeo Yan Yin(Warisan)
2. Marcel Jude(Bebas/IND)
3. Datuk Seri Winston Liaw Kit Siong(KDM)
4. Chan Foong Hin(PH-DAP)
5. Yee Tsai Yiew(GRS-PBS)

P.173: PUTATAN
1. Awang Husaini Sahari(PH-PKR)
2. Datuk Shahelmey Yahya(BN-UMNO)
3. Poyne Tudus @ Patrick Payne(Pejuang-IMAN)
4. Ahmad Mohd Said(Warisan)

P.174: PENAMPANG πŸ”₯
1. Datuk Ewon Benedick(PH-UPKO)
2. Richard Jimmy(Bebas/IND)
3. Kenny Chua Teck Ho(GRS-STAR)
4. Datuk Darell Leiking(Warisan)


P.175: PAPAR
1. Nicholas Sylvester @ Berry(Pejuang)
2. Chin Chuan Siong @ Norbert Chin(Bebas/IND)
3. Henry Shim Chee On(PH-DAP)
4. Johnny Sitamin(Bebas/IND)
5. Ahmad Hassan(Warisan)
6. Datuk Armizan Mohd Ali(GRS-Bersatu)

P.176: KIMANIS
1. Datuk Mohamad Alamin(BN-UMNO)
2. Dr Daud Yusof(Warisan)
3. Yusop Osman @ Othman(Pejuang)
4. Rowindy Lawrence(PH-UPKO)
5. Amat Mohd Yusof(KDM)

P.177: BEAUFORT
1. Dikin Musah(PH-PKR)
2. Matlani Sabli (Bebas/IND)
3. Datuk Johan @ Christopher O T Ghani(Bebas/IND)
4. Masri Adul(Warisan)
5. Datuk Siti Aminah Aching(BN-UMNO)
6. Datuk Johair Mat Lani(KDM)

P.178: SIPITANG
1. Datuk Matbali Musah(GRS-Bersatu)
2. Lahirul Latigu(PH-Amanah)
3. Datuk Adnan Puteh(Warisan)


P.179: RANAU
1. Apirin Jahalan @ Taufik Sham(PH-PKR)
2. Datuk Jonathan Yassin(GRS-Bersatu)
3. Azizul Julirin(Pejuang)
4. Markus Siton(Warisan)
5. Datuk Ewon Ebin(PBRS)

P.180: KENINGAU
1. Grelydia Gillod(PH-DAP)
2. Rasinin Koutis(Warisan)
3. Datuk Seri Dr Jeffrey Kitingan(GRS-STAR)
4. Jikulin Nointin @ Anastasius(KDM)

P.181: TENOM
1. Noorita Sual(PH-DAP)
2. Jamawi Jaafar(BN-UMNO)
3. Riduan Rubin(Bebas/IND)
4. Ukim Buandi(Warisan)
5. Peggy Chaw Zhi Ting(Bebas/IND)

P.182: PENSIANGAN
1. Jamani Derimin @ Gampalid(Pejuang)
2. Siti Noorhasmahwatty Osman(Warisan)
3. Jekerison Kilan(KDM)
4. Datuk Dr Sangkar Rasam(PH-PKR)
5. Datuk Arthur Joseph Kurup(BN-PBRS)

P.183: BELURAN
1. Benedict Asmat(BN-UMNO)
2. Rowiena Rasid(Warisan)
3. Hausing Samsudin @Sudin(Pejuang)
4. Datuk Seri Dr Ronald Kiandee(PN-Bersatu)
5. Felix Joseph Saang(PH-UPKO)


P.184: LIBARAN
1. Nordin Khani(PPRS)
2. Dr Peter Jr Naintin(PH-UPKO)
3. Amdan @ Saban Tumpong(Bebas/IND)
4. Jeffri Pudang(Pejuang)
5. Sh Bokrata Sh Hassan(Warisan)
6. Suhaimi Nasir(BN-UMNO)

P.185: BATU SAPI
1. Liau Fui Fui (PH)
2.Othman B. Ahmad (Bebas)
3.Narseso P. Juanico (Pejuang)4.Khairul Firdaus B.Akhbar Khan (GRS)5.Alias Sani ( Warisan )

P.186: SANDAKAN
1. Hu Chang Lik @ Hii Chang Lik(Bebas/IND)
2. Lokeman Hazli Azali(Bebas/IND)
3. Lau Chi Keong(GRS-SAPP)
4. Vivian Wong Shir Yee(PH-DAP)
5. Alex Thien(Warisan)
6. Lita Tan Abdullah(Bebas/IND)

P.187: KINABATANGAN πŸ”₯
1. Mazliwati Abdul Malek(Warisan)
2. Datuk Seri Bung Moktar Radin(BN-UMNO)

P.188: SILAM
1. Oscar Sia Yu Hock(PH-DAP)
2. Datuk Mohammad Yusof Apdal(Warisan)
3. Datin Maizatul Akmam Alawi(BN-UMNO)


P.189: SEMPORNA πŸ”₯
1. Arastam Pandorog(PH-PKR)
2. Datuk Seri Mohd Shafie Apdal(Warisan)
3. Nixon Abdul Hadi(GRS-Bersatu)
4. Ab Razik @ Ab Rajak Ab Hamid(Pejuang)

P.190: TAWAU
1. Chen Ket Chuin(Warisan)
2. Chin Chee Syn(Bebas/IND)
3. Mohd Salleh Bacho(Bebas/IND)
4. Datuk Christina Liew(PH-PKR)
5. Herman Amdas(Pejuang)
6. Lo Su Fui (GRS-PBS)

P.191: KALABAKAN
1. Dr Nur Aini Abdul Rahman(Pejuang)
2. Andi Muhammad Suryady Bandy(BN-UMNO)
3. Ma'mun Sulaiman(Warisan)
4. Muhamad Dhiauddin Hassan(Bebas/IND)
5. Noraini Abd Ghapur(PH-PKR)

P.192: MAS GADING
1. Sim Min Leong(PBK)
2. Lidang Disen(GPS-PDP)
3. Mordi Bimol(PH-DAP)

P.193 SANTUBON
1. Nancy Shukri (GPS)
2. Affendi Jeman (Bebas)
3. Mohamad Zen Peli (PH)


P.194: PETRA JAYA
1. Datuk Seri Fadillah Yusof(GPS-PBB)
2. Sopian Julaihi(PH-PKR)
3. Datuk Othman Abdillah (SEDAR)

P.195: BANDAR KUCHING
1. Tay Tze Kok (GPS-SUPP)
2. Voon Lee Shan (PSB-Calon Langsung/Direct Candidate)
3. Kelvin Yii Lee Wuen (PH-DAP)

P.196: STAMPIN
1. Chong Chieng Jen(PH-DAP)
2. Lo Khere Chiang(GPS-SUPP)
3. Lue Cheng Hing(PSB-Calon Langsung/Direct Candidate)

P.197: KOTA SAMARAHAN
1. RUBIAH WANG (GPS)
2.ABANG ABDUL HALIL ABANG NAILI(AMANAH)

P.198 PUNCAK BORNEO
1. Datuk Willie Mongin (GPS)
2. Diog Dios (PH)
3. Tomson Ango (PBK)

kk

P.199: SERIAN
1. Alim Impira(Bebas/IND)
2. Datuk Seri Richard Riot Jaem(GPS-SUPP)
3. Elsiy Tingang(PSB)
4. Learry Jabul(PH-DAP)

P.200: BATANG SADONG
1. Rodiyah Sapiee(GPS-PBB)
2. Lahaji Lahiya(PH-Amanah)

P.201: BATANG LUPAR
1. Mohamad Shafizan Kepli(GPS-PBB)
2. Wel @ Maxwel Rojis(PH-Amanah)
3. Hamdan Sani(PN-PAS)

P.202: SRI AMAN
1. Datuk Seri Doris Sophia Brodie(GPS-PRS)
2. Wilson Entabang(PSB)
3. Datuk Masir Kujat(Bebas/IND)
4. Tay Wei Wei(PH-PKR)

P.203: LUBOK ANTU
1. Tambat @ Jugah Muyang(PN-Bersatu)
2. Dr Johnichal Rayong Ngipa(PSB)
3. Roy Angau Gingkoi(GPS-PRS)
4. Langga Lias(PH-PKR)


P.204: BETONG
1. Patrick Kamis(PH-PKR)
2. Hasbie Satar(Bebas/IND)
3. Dr Richard Rapu @ Aman Begri(GPS-PBB)

P.205: SARATOK
1. Giendam Jonathan Tait(GPS-PDP)
2. Datuk Ali Biju(PN-Bersatu)
3. Ibil Jaya (PH-PKR)

P.206: TANJONG MANIS
1. Yusuf Abd Wahab(GPS-PBB)
2. Zainab Suhaili(PH-Amanah)

P.207: IGAN
1. Ahmad Johnie Zawawi(GPS-PBB)
2. Hud Andri Zulkarnaen(PH-Amanah)

P.208: SARIKEI
1. Datuk Seri Huang Tiong Sii(GPS-SUPP)
2. Roderick Wong(PH-DAP)


P.209: JULAU πŸ”₯
1. JOSEPH SALANG GANDUM (GPS)
2. LARRY SNG WEI SHIEN (PBM)
3. SUSAN GEORGE (PBDS)
4. ELLY LAWAI NGALAI (BEBAS)

P.210: KANOWIT
1. Mohd Fauzi Abdullah @ Joseph(PH-PKR)
2. Elli Luhat(Bebas/IND)
3. Datuk Aaron Ago Dagang(GPS-PRS)
4. Chen Nguk Fa(Bebas/IND)
5. Michael Lias(Bebas/IND)

P.211: LANANG
1. Wong Tiing Kiong(Bebas/IND)
2. Priscilla Lau(PSB)
3. Alice Lau Kiong Yieng(PH-DAP)
4. Wong Ching Yong(GPS-SUPP)

P.212: SIBU
1. Oscar Ling Chai Yew(PH-DAP)
2. Clarence Ting Ing Horh(GPS-SUPP)
3. Datuk Seri Wong Soon Koh(PSB)

P.213: MUKAH
1. Datuk Hanifah Hajar Taib(GPS-PBB)
2. Abdul Jalil Bujang(PH-PKR)


P.214: SELANGAU
1. Umpang Sabang(PH-PKR)
2. Edwin Banta(GPS-PRS)
3. Henry Joseph(Bebas/IND)

P.215: KAPIT
1. Datuk Seri Alexander Nanta Linggi(GPS-PBB)
2. Khusyairy Pangkas Abdullah(PH-PKR)
3. Robert Saweng(PBDSB)

P.216: HULU RAJANG
1. Abun Sui Anyit(PH-PKR)
2. Datuk Wilson Ugak Kumbong(GPS-PRS)

P.217: BINTULU
1. Duke Janteng (PN-Bersatu)
2. Datuk Seri Tiong King Sing(GPS-PDP)
3. Tony Chiew Chan Yew(PH-DAP)

P.218: SIBUTI
1. Lukanisman Awang Sauni(GPS-PBB)
2. Zulhaidah Suboh(PH-PKR)
3. Bobby William(PBDS)


P.219: MIRI
1. Jeffery Phang Siaw Foong(GPS-SUPP)
2. Datuk Lawrence Lai Yew Son(PSB)
3. Chiew Choon Man(PH-PKR)

P.220: BARAM
1. Datuk Anyi Ngau(GPS-PDP)
2. Roland Engan(PH-PKR)
3. Wilfred Entika Rebai(Bebas/IND)

P.221: LIMBANG
1. Racha Balang(PH-PKR)
2. Datuk Hasbi Bin Habibollah(GPS-PBB)

P.222: LAWAS
1. Japar Suyut(PH-PKR)
2. Baru Bian(PSB)
3. Datuk Henry Sum Agong(GPS-PBB)

 

Join our Telegram Channel
Telegram